LSM Upcoming Concerts & Festivals

LiveStreamMagazine volgt de komende tijd weer een groot aantal interessante live-concerten en festivals. Hou onze Upcoming Concerts & Festivals in de gaten en check onderstaand onze agenda.

Next op de agenda is Sven Hammond op vrijdag 13 oktober in Doornroosje, Nijmegen.

Culture ft. Kenyatta Hill – Burgerweeshuis, vrij. 13 oktober

Jo Goes Hunting – EKKO, vrij. 13 oktober

Jett Rebel – Luxor Live, zat. 14 oktober

Linde Schöne – Mezz Breda, zat. 14 oktober

Tower of Power – Anabel, din. 17 oktober

Eric Gales – Burgerweeshuis, woe. 18 oktober

Gabriel Rios – EKKO, woe. 18 oktober

Douwe Bob & Dutch string collection – Luxor Live (Musis Sacrum), don. 19 oktober

Tower of Power – Doornroosje, don. 19 oktober

Jack and the Wheaterman – Mezz Breda, don. 14 oktober

Morgan Heritage – Doornroosje, vrij. 20 oktober

Levi Parham – Luxor Live, zon. 22 oktober

TenTiemPés – Luxor Live, zon. 22 oktober

Beth Hart – Stevenskerk (Nijmegen), don. 26 oktober

Morgan Heritage – TivoliVredenburg, don. 26 oktober

Jett Rebel – Annabel, zat. 28 oktober

Linde Schöne – EKKO, zat. 28 oktober

Walter Trout – Metropool Hengelo, woe. 1 november

Hackensaw Boys – Burgerweeshuis, don. 2 november

Eileen Jewel – Luxor Live, don. 2 november

Myles Sanko – Luxor Live, don. 2 november

Call It Off – Willem Twee, don. 2 november

Lighttown Blues Festival – Klokgebouw Eindhoven, vrij. 3 november

Arnhemse Blues Night V – Luxor Live, vrij. 3 november

Arrested Development – Luxor Live, vrij. 3 november

Wende – Doornroosje, woe 8 november

Pat Metheny – De Roma, Borgerhout (BE) woe 8 november

Songhoy Blues – Doornroosje, woe. 9 november

Navarone – Burgerweeshuis, vrij. 10 november

Madness – De Roma, Borgerhout (BE) vrij. 10 november

Billy Bragg – De Roma, Borgerhout (BE) vrij. 10 november

The Paladins – Mezz Breda, zon. 12 november

Marcus Miller – Doornroosje, woe. 15 november

Shantel & Bucovina Club Orkestar – Burgerweeshuis, vrij. 10 november

De Staat – De Vasim (Nijmegen) 16, 17, 18 & 19 november

Average White Band – Melkweg, don. 16 november

The Waterboys – De Roma, Borgerhout (BE) don. 16 november

Shantel & Bucovina Club Orkestar – Doornroosje, vrij. 17 november

The Paladins – Doornroosje, zat. 18 november

Huun-Huur-Tu – Luxor Live, zon. 19 november

Marcus Miller – Doornroosje, don. 19 november

Sue The Night – Mezz Breda, zon. 19 november

Mister and Mississippi – Doornroosje, don. 23 november

Eek-A-Mouse – Doornroosje, vrij. 24 november

Fred Eaglesmith – Burgerweeshuis, zat. 25 november

Jeaungu Macrooy – Doornroosje, don. 30 november

Blaudzun – Doornroosje, vrij. 1 december

Het Zesde Metaal – Mezz Breda, vrij. 1 december

Sue the Night – Luxor Live, vrij. 1 december

The Grand East – Burgerweeshuis, vrij. 1 december

Shantel & Bucovina Club Orkestar – TivoliVredenburg, zat 2 december

Jim White – Luxor Live, vrij. 1 december

Josh Ritter – Doornroosje, don. 3 december

Venice – Burgerweeshuis, ma. 4 december

OMD – De Roma, Borgerhout (BE) woe. 6 december

Gogol Boprdello – De Roma, Borgerhout (BE) don. 7 december

Call It Off – Doornroosje, vrij. 8 december

Mister and Mississippi – Mezz Breda, vrij. 8 december

VandenBerg’s Moonkings – Doornroosje, zat. 9 december

Venice – Doornroosje, zat. 9 december

Navarone – Luxor Live, don. 14 december

Eefje de Visser – Doornroosje, vrij. 15 december

Tangarine – Bitterzoet, zat. 16 december

Oleta Adams – Theater aan de Parade, din. 19 december

Mister And Mississippi – EKKO, zat. 23 december

UB40 – De Roma, Borgerhout (BE) woe. 24 januari 2018

Adrian Crowley – EKKO, vrij. 26 januari

Mother’s Finest – Burgerweeshuis, zat. 10 februari

Randy Newman – TivoliVredenburg, woe. 28 februari

Over de auteur

Laat een antwoord achter

Je e-mail adres wordt niet gepubliceerd.

error: Content is protected !!